



598 ₴
Гарний та незвичайний ніж Grand Way 2534MP. Знайомтеся – Керамбіт. Батьківщиною керамбіту є острів Суматра. За однією з легенд, форма керамбіту – це кіготь тигра. Ніж є дуже потужним серповидним мечем з кільцем на кінці рукояті. Заточення виконане по внутрішній частині леза. Традиційно цей вид ножів застосовується у бойових мистецтвах, самообороні, а також як частина оснащення загонів збройних сил. У цивільному середовищі ніж-керамбіт знайшов собі різні застосування. Керамбіти застосовують на полюванні для обробки туші видобутку, а точніше для зняття з неї шкіри. Є і суто мирне застосування для цього ножа.
Керамбіт - ідеальний інструмент складського робітника, ніж ідеально впорається з розрізанням щільного картону, мотузок, скотчу та ін. Для ножа характерний як прямий, так і зворотний хвати, при цьому для найкращого утримання в кільце простягається або мізинець, або вказівний палець. Зворотний хват використовується переважно у самообороні. Техніка застосування такого ножа розрахована в основному на удари, що січуть. Ушкодження наносяться таким ножем мають більш психологічний вплив- саме тому керамбіт такий популярний, як urban-ніж для самооборони.
Накладки рукояті виготовлені з мікарти. Мікарта - матеріал, що складається з полімерної плівки, склеєної з іншими матеріалами подібної структури, що відноситься до класу шаруватих пластиків. Накладки мають гладку, теплу на дотик поверхню, що не ковзає в руці. Відмінні властивості мікарти – міцність до механічної обробки, підвищена стійкість до води та перепадів температури. Мікарта не вбирає запахів. Мікрорельєф матеріалу не дає ножу ковзати і прокручуватися в руці навіть при зволоженій поверхні.
Кільце на ручці керамбіта зроблено широким, щоб можна було використовувати ніж у рукавичці. Цей ніж досить складно втратити в снігу - у нього дуже яскрава рукоять і дзеркально полірований меч. Ніж комплектується щільними тканинними піхвами.
Ніж, завдяки своїй конструкції, довго і вірно служитиме своєму власнику як у міських джунглях, так і за їх межами. Чудовий зовнішній вигляд у поєднанні з компактністю зробить цей ніж чудовим подарунком.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Страна производитель | Китай |
| Вес ножа | 84 г |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Длина ножа | 170 мм |
| Длина рукоятки | 90 мм |
| Заточка лезвия | Односторонняя |
| Материал лезвия | 440C |
| Материал ножен | Ткань |
| Материал рукоятки | Микарта |
| Назначение | Повседневный |
| Поверхность | Глянцевая |
| Состояние | Новое |
| Твердость режущего лезвия | 58 HRC |
| Тип | С фиксированным клинком |
| Цвет | Черный |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 80 мм |
| Толщина лезвия | 4.8 мм |
| Ширина лезвия | 24 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Специальные |
| Дополнительная информация | Не является холодным оружием |