



1 549 ₴
Довжина клинка у моделі Grand Way 12 UP складає цілих 230 міліметрів, за загальної довжини інструменту – 360 мм. Цей ніж хоч і не складається, але досить функціональний. Його можна брати з собою на риболовлю, полювання або в туристичний похід, а також безпечно зберігати і транспортувати завдяки наявності в комплекті тканинного чохла. Ніж прийде на допомогу, коли необхідно застосувати масивність і силу, стане в нагоді в рубанні дерев'яних сучків і гілок, і для обробітку туші тварини.
Для виготовлення "списоподібного" клинка була обрана якісна сталь з високим ступенем твердості, яка не схильна до згубного впливу води і вологи, а також відмінно утримує заводське заточування. Ріжуча кромка цієї моделі заточена класичним прямим способом, тому власник зможе відновити початкову гостроту клинка навіть у похідних умовах за допомогою звичайної точилки.
Рукоятка Grand Way 12 UP виготовлена з гуми, яка не вбирає вологу і забезпечує відмінне зчеплення з долонею, завдяки своїй рифленій поверхні. На задній частині ручки знаходиться невеликий отвір, через який є можливість просмикнути темляк і носить ніж на зап'ясті.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Страна производитель | Китай |
| Вес ножа | 472 г |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Длина ножа | 360 мм |
| Длина рукоятки | 130 мм |
| Заточка лезвия | Односторонняя |
| Материал лезвия | 440C |
| Материал ножен | Ткань |
| Материал рукоятки | Резина |
| Назначение | Охота |
| Поверхность | Глянцевая |
| Состояние | Новое |
| Твердость режущего лезвия | 58 HRC |
| Тип | С фиксированным клинком |
| Цвет | Черный |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 230 мм |
| Толщина лезвия | 4.5 мм |
| Ширина лезвия | 55 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Специальные |
| Дополнительная информация | Не является холодным оружием |